Koncerty

31.12 – Gdynia, Hotel Quadrille – PIAF PO POLSKU (duet) (impreza zamknięta)

11.12 – Poznań – POLSKA ORKIESTRA TANGA

09.12 – Gdańsk, Olivia Star – L’APERITIF (impreza zamknięta)

05.12 – Elbląg, Mjazzga – PIAF PO POLSKU (duet)

04.12 – Bydgoszcz, Milonga Neonowa – CUARTETO RE!TANGO

03.12 – Sulęczyno, Leśny Dwór – CUARTETO RE!TANGO

23.11 – Wejherowo, WCK – CUARTETO RE!TANGO (impreza zamknięta)

21.11 – Gdańsk, Oliwski Ratusz Kultury – PIAF PO POLSKU (duet)

20.11 – Gdańsk, Dwór Artusa – CUARTETO RE!TANGO & DARIUSZ WÓJCIK

19.11 – Sopot, Grand Hotel – ACCORDION VIRTUOSO (impreza zamknięta)

17.11 – Gdańsk – ACCORDION VIRTUOSO (impreza zamknięta)

11.11 – Puck, Ratusz – PIAF PO POLSKU (duet)

07.11 – Gdańsk, kościół p.w. św. Andrzeja Boboli – AEROPHONIC

06.11 – Piła, Regionalne Centrum Kultury – L’APERITIF

05.11 – Gdynia, Hotel Quadrille – CUARTETO RE!TANGO

25.10 – Poznań, Akademia Muzyczna – CUARTETO RE!TANGO

24.10 – Chojnice, Chojnickie Centrum Kultury – NOWAK, KWARTET GDAŃSKI, ZARADKIEWICZ & LULKA

23.10 – Kościerzyna, Muzeum Akordeonu – Zjazd Akordeonistów

22.10 – Kościerzyna, Muzeum Akordeonu – Zjazd Akordeonistów

20.10 – Gdańsk, ECEKON – ACCORDION VIRTUOSO

13.10 – Bytów, BytOFFsky Festiwal, – CUARTETO RE!TANGO

09.10 – Człuchów – L’APERITIF

08.10 – Gdynia, Hotel Quadrille – L’APERITIF

30.09 – Sieradz, PSM I st. – L’APERITIF

25.09 – Kościerzyna – ACCORDION VIRTUOSO (impreza zamknięta)

25.09 – Kościerzyna, Muzeum Akordeonu – ACCORDION VIRTUOSO (impreza zamknięta)

18.09 – Elbląg, Mjazzga – koncert z TOMASZEM OLSZEWSKIM

10.09 – Złotów – PIAF PO POLSKU

03.09 – Reda – L’APERITIF (impreza zamknięta)

02.09 – Rumia, MDK – CUARTETO RE!TANGO

28.08 – Gdańsk – PFB – PIAF PO POLSKU

28.08 – Gdańsk, Oliwski Ratusz Kultury – CUARTETO RE!TANGO

27.08 – Żelistrzewo – BELLCANTI

26.08 – Oświęcim, Muzeum Zamek – KLEZMORET

22.08 – Luzino – PIAF PO POLSKU

22.08 – Gdynia, Kamienna Góra – KLEZMORET

21.08 – Puck – Dzień Jedności Kaszubów

20.08 – Rumia, MDK – ACCORDION VIRTUOSO

19.08 – Sulęczyno, Kajlandia – SOLO

15.08 – Bącz – ACCORDION VIRTUOSO

11.08 – Rotmanka, Amfiteatr – L’APERITIF

10.08 – Straszyn, Mediateka – ACCORDION VIRTUOSO

08.08 – Nadarzyn – KLEZMORET

07.08 – Gdańsk, plaża w Brzeźnie – L’APERITIF

05.08 – Sulęczyno, Kajlandia – SOLO

31.07 – Ustroń – CUARTETO RE!TANGO & CARLOS ROULET

30.07 – Ustroń – CUARTETO RE!TANGO

23.07 – Sulęczyno, XIX Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy – BELLCANTI & MICHAŁ FOGG

21.07 – Sulęczyno, XIX Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy – AEROPHONIC – PREMIERA PŁYTY

18.07 – Sulęczyno, XIX Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy – CUARTETO RE!TANGO, STRINGS, CARLOS ROULET & DARIA ZARADKIEWICZ

17.07 – Toruń – CUARTETO RE!TANGO

11.07 – Tczew, Fabryka Sztuk – CUARTETO RE!TANGO

04.07 – Gdynia, Kamienna Góra – CUARTETO RE!TANGO

03.07 – Zgorzałe – SOLO (impreza zamknięta)

26.06 – Legionowo – BELLCANTI & MICHAŁ FOGG

26.06 – Kołczygłowy – ACCORDION VIRTUOSO

29.05 – Bydgoszcz – Studio Kreacji Tańca – CUARTETO RE!TANGO

15.05 – Tczew, Fabryka Sztuk – CUARTETO RE!TANGO

14.02 – Gdańsk, Oliwski Ratusz Kultury – CUARTETO RE!TANGO

29.01 – Czersk – BELLCANTI (online)


Koncerty w roku 2020

6.12 -Gdańsk, Filharmonia – AEROPHONIC (online)

8.10 – Katowice – TRANSATLANTYK – ALMOST JAZZ GROUP

2.10 – Gdynia – C.H Riviera – CUARTETO RE! TANGO

1.10 – Sieradz – PSM I st. – KLEZMORET

20.09 – Łaskarzew – Festiwal Akordeonistów – PIAF PO POLSKU

30.08 – Gniew – Zamek – CUARTETO RE!TANGO

23.08 – Wojanowo – ACCORDION VIRTUOSO

16.08 -Tarnówka – PIAF PO POLSKU

10.08 – Kartuzy – ACCORDION VIRTUOSO (impreza zamknięta)

09.08 – Łomża – PIAF PO POLSKU

01.08 – Tczew – DUET Z MACIEJEM ZAKRZEWSKIM (organy)

31.07 – Przywidz – L’APERITIF (Impreza zamknięta)

12.07 – Gdynia, Kamienna Góra – Cuarteto Re!Tango

20.06 – Gdańsk, Olivia Business Center – L’APERITIF

17.06 – Gdynia, Konsulat Kultury – SOLO – ON-LINE

26.04 – Gdynia, KMW Riwiera – L’Aperitif – PRZEŁOŻONY

24.04 – Gdańsk, ECEKON – Accordion Virtuoso – PRZEŁOŻONY

20.04 – Toruń – Cuarteto Re!Tango – PRZEŁOŻONY

18.04 – Toruń, Dwór Artusa – Cuarteto Re!Tango – PRZEŁOŻONY

17.04 – Oświęcim – zakończenie Wystawy Akordeonów

22.03 – Leśniewo (gm. Puck) – Dzień Jedności Kaszubów – Wystawa Akordeonów – ODWOŁANE

13.03 – Gniewino – L’Aperitif (impreza zamknięta) – PRZEŁOŻONE

12.03 – Sulęczyno – solo – premiera filmu „Kamienne serce” ODWOŁANE

6.03 – Ustka, Tawerna Columbus – L’Aperitif

1.03 – Gdańsk, Oliwski Ratusz Kultury – L’Aperitif

29.02 – Rumia, MDK – L’Aperitif

23.02 – Lębork, LCK – Piaf po polsku

20.02 – Pelplin – Piaf po polsku

16.02 – Oświęcim, Zamek – Cuarteto Re!Tango, Wystawa Akordeonów

14.02 – Gdańsk, Oliwski Ratusz Kultury – Piaf po polsku

12.02 – Rumia, Stacja Kultura – Piaf po polsku

9.02 – Puck – VIVAT NIEPODLEGŁA – koncert z Orkiestrą Kameralną Progress

8.02 – Puck – koncert z Bellcanti

7.02 – Gdańsk, NCK – solo – spotkanie autorskie z prof. J. Jassemem

2.02 – Olsztyn, Teatr im. Jaracza – Cuarteto Re!Tango (spektakl)

1.02 – Olsztyn, Teatr im. Jaracza – Cuarteto Re!Tango (spektakl)

31.01 – Olsztyn, Teatr im. Jaracza – Cuarteto Re!Tango (spektakl)

29.01 – Gdańsk, NCK – Accordion Virtuoso (impreza zamknięta)

26.01 – Olsztyn, Teatr im. Jaracza – Cuarteto Re!Tango (spektakl)

26.01 – Łasin – Cuarteto Re!Tango

25.01 – Gdańsk, Filharmonia – koncert z Orkiestrą Kameralną Progress

24.01 – Olsztyn, Teatr im. Jaracza – Cuarteto Re!Tango (spektakl)

23.01 – Olsztyn, Teatr im. Jaracza – Cuarteto Re!Tango (spektakl)

22.01 – Olsztyn, Teatr im. Jaracza – Cuarteto Re!Tango (spektakl)

21.01 – Olsztyn, Teatr im. Jaracza – Cuarteto Re!Tango (spektakl)

19.01 – Olsztyn, Teatr im. Jaracza – Cuarteto Re!Tango (spektakl)

18.01 – Olsztyn, Teatr im. Jaracza – Cuarteto Re!Tango (spektakl)

8.01 – Pruszcz Gd. – L’Aperitif (impreza zamknięta)

6.01 – Mściszewice, kościół – Bellcanti & Paweł A. Nowak – koncert kolęd

6.01 – Sulęczyno, kościół – Bellcanti & Paweł A. Nowak – koncert kolęd

6.01 – Brzeźno Szlacheckie, kościół – Bellcanti & Paweł A. Nowak – koncert kolęd

4.01 – Bratysława (Słowacja) – Cuarteto Re!Tango


Koncerty w roku 2019

18.12 – Gdańsk – koncert z Bellcanti (impreza zamknięta)

15.12 – Szopa / Miechucino – Piaf po polsku

13.12 – Gdynia – L’Aperitif (impreza zamknięta)

13.12 – Szopa – koncerty edukacyjne

5.12 – Gdańsk – Accordion Virtuoso (impreza zamknięta)

1.12 – Bytów – koncert z chórem

1.12 – Gdynia – Centrum Nauki Experyment – solo

30.11 – Ostrołęka – Piaf po polsku (duet) (impreza zamknięta)

23.11 – Gniew – Accordion Virtuoso (impreza zamknięta)

25.11 – Sopot – L’Aperitif (impreza zamknięta)

22.11 – Bielsko-Biała – Wystawa Akordeonów

17.11 – Polnica, kościół – Accordion Virtuoso

16.11 – Gdańsk – Klezmoret (impreza zamknięta)

15.11 – Gdańsk, Oliwski Ratusz Kultury – Cuarteto Re!Tango

11.11 – Szemud – repertuar patriotyczny

9.11 – Legionowo – Klezmoret (impreza zamknięta)

8.11 – Legionowo – Klezmoret

7.11 – Barlinek, Barlinecki Ośrodek Kultury – Piaf po polsku (duet)

28-29.10 – Poznań, Akademia Muzyczna – Wystawa Akordeonów

26-27.10 – Kościerzyna, Muzeum Akordeonu – IV Kościerski Zjazd Akordeonistów – wykłady, warsztaty

6.10 – Pelplin – koncert z Orkiestrą Kameralną Progress

29.09 – Grodzisk Mazowiecki – Piaf po polsku (duet)

28.09 – Warszawa, Kalinowe Serce – Piaf po polsku (duet)

27.09 – Radom, DK Borki – Piaf po polsku (duet)

23.09 – Gdańsk, UG – Cuarteto Re!Tango (impreza zamknięta)

21.09 – Gdańsk, Gedanus – Cuarteto Re!Tango

20.09 – Wiele – mini recital solo poprzedzający pokaz animacji poklatkowej „Przygody Remusa”

19.09 – Chojnice – koncert z Orkiestrą Kameralną Progress

13.09 – Garcz – Tricolage (impreza zamknięta)

7.09 – Szamotuły, Zamek Górków – Cuarteto Re!Tango

31.08 – Sopot, molo – Accordion Virtuoso

29.08 – Łeba – mini recital solo poprzedzający pokaz animacji poklatkowej „Przygody Remusa”

18.08 – Gdynia – Piaf po polsku – gdyńską premiera płyty „Piaf po polsku 2”

11.08 – Młochów, Zespół Parkowo Pałacowy – Cuarteto Re!Tango

4.08 – Łomża – Tricolage / Almost Jazz Group

3.08 – Sulęczyno – Tricolage (impreza zamknięta)

14-20.07 – XVII Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy w Sulęczynie

5.07 – Sierakowice, zabytkowy kościół – Klezmoret

29.06 – Brzeg, Festiwal tangowy – Cuarteto Re!Tango

28.06 – Sulęczyno, Bazuna – Koncert z Tomaszem Olszewskim

19.06 – Wronki – duet z Darią Zaradkiewicz (impreza zamknięta)

16.06 – Lębork, LCK Fregata – Cuarteto Re!Tango

14.06 – Wrocław, Muzeum Narodowe – Wystawa Akordeonów / Accordion Virtuoso (do 15.09)

9.06 – Tczew – W czasie deszczu dzieci się nudzą + Orkiestrą Kameralna Progress

26.05 – Gdynia, klub M.W. Riwiera – Cuarteto Re!Tango

18.05 – Tczew, Fabryka Sztuk – Klezmoret Reaktywacja

16.05 – Gdynia, Muzeum Emigracji – Cuarteto Re!Tango (impreza zamknięta)

11.05 – Rumia, Stacja Kultura – koncert dla najmłodszych

5.05 – Sopot, molo – Cuarteto Re!Tango

3.05 – Kozłówka – Accordion Virtuoso / Warsztaty / Wystawa akordeonów

28.04 – Lipnica – mini recital solo poprzedzający pokaz animacji poklatkowej „Przygody Remusa”

31.03 – Oświęcim, Zamek – Accordion Virtuoso

30.03 – Oświęcim, duet z Darią Zaradkiewicz

23.03 – Żukowo – Bicie Rekordu w jednoczesnej grze na akordeonach

16.03 – Tuchom – Accordion Virtuoso (impreza zamknięta)

15.03 – Starogard Gdański – Accordion Virtuoso

2.03 – Gdańsk – Milonga Baltica

26.02 – Szamotuły – zakończenie Wystawy Akordeonów

17.02 – Gdańsk Orunia Górna, kościół – Milonga Baltica

16.02 – Gdańsk, Oliwski Ratusz Kultury – Accordion Virtuoso (impreza zamknięta)

16.02 – Chwaszczyno, Strefa Kultury – mini recital solo poprzedzający pokaz animacji poklatkowej „Przygody Remusa”

13.02 – Rumia, Stacja Kultura – Dorota Lulka & Milonga Baltica

9.02 – Płock, Dom Darmstadt – Piaf po polsku

1.02 – Kwilcz, Kwileckie Centrum Kultury i Edukacji – Piaf po polsku

31.01 – Szamotuły, Zamek Górków – Wystawa Akordeonów (do 1.03)

27.01 – Grudziądz – Milonga Baltica + Wystawa Akordeonów

25.01 – Chmielno, LGR – mini recital solo poprzedzający pokaż animacji poklatkowej „Przygody Remusa”

20.01 – Rumia, kościół na ul. Podgórnej, po mszy o godz. 12.30 – koncert kolęd z Chórem GUMedu

13.01 – Mściszewice, kościół, godz. 16.00 – koncert kolęd z Chórem GUMedu

13.01 – Sierakowice, kościół, po mszy o godz. 17.30 – koncert kolęd z Chórem GUMedu

6.01 – Sulęczyno, kościół, godz. 15.00 – koncert kolęd z Chórem GUMedu

6.01 – Bojano, kościół, godz. 17.00 – koncert kolęd z Chórem GUMedu

5.01 – Gdańsk – duet z Magdaleną Chmielecką (impreza zamknięta)

5.01 – Rumia Janowo, kościół, po mszy o godz. 18.00 – koncert kolęd z Chórem GUMedu

4.01 – Sulęczyno, szkoła, godz. 18.00 – premiera animacji poklatkowej „Przygody Remusa” (muzyka mojego autorstwa)

Do góry

Realizacja strony www: Pixel PR